לוגו תמיר האס יחסי ציבור, מימון המונים ואסטרטגיה צרו קשר 0545312376

מי אנחנו וכמה אנחנו טובים

מי אנחנו?

היי, קוראים לי תמיר האס. אני איש יח"צ עם 15 שנות ניסיון. מסטארטאפים, עמותות, ועסקים קטנים ועד תאגידים. כפרשן תקשורת כתבתי את מדור "תורת היחצות" באתר מעריב וב – ice, המדור היחיד בישראל שעסק ביח"צ. המשרד שלי הוא מהמשרדים המתוקשרים והמסוקרים ביותר בתקשורת הישראלית. תוכלו להביט בעמוד משרדנו בתקשורת ולהתרשם מהתכנים ומהפילוסופיה המקצועית שלי. יח"צ הוא כלי יעיל להשיג את מטרותיכם.

תמיר האס - יחצ"ן

שקיפות

במסגרת השירות שאני נותן ללקוחותיי אני מאמין במתן מידע מראש אודות הפעילות. תחום היח"צ נשמע לעיתים מסתורי, ולכן רבים מבלבלים אותו עם תוכן שיווקי, עם כתבות קנויות ועוד. אז זהו, שלא כך עובד התחום. בפועל, אנחנו גורמים לתקשורת לרצות לכתוב על הלקוחות שלנו, פשוט מאוד. וכדי שהלקוח לא ישאר באפלה, לפני כל פעילות יש פגישות, תחקיר, כתיבת תכנית תקשורת, אישור התכנית ועוד. אנחנו לא משאירים את הלקוח באוויר.

המשרד שלי ידוע כמשרד עם 3 מאפיינים עיקריים

אמינות

לא תשמעו מאיתנו את מה שאנחנו יודעים שהייתם רוצים לשמוע. העצות שלנו הן מדויקות, שכן הפתרונות האסטרטגיים שלנו נבנים בצורה מחושבת לפי שלבים. כן, אנחנו יכולים לקדם אתכם בדרכים שלא ידעתם שקיימות. ולא; זה לא מעשה קסמים – יש חשיבה, יש תכנית, ואז מגיעה העבודה.

אחריות

משרדנו נותן פתרונות לאתגרים הניצבים בפני הלקוחות. כלומר – החשיפה מותאמת למטרות הלקוח ולא לשם החשיפה בלבד. לצד פעילות יחסי הציבור  אנו נותנים באופן שוטף ייעוץ עסקי ושיווקי.

יצירתיות

משרדנו מייצר רעיונות מטורפים ופסיכיים ללקוחות. המשרד יודע להוציא לפועל רעיונות מבריקים שיקדמו את העסק או את הארגון שלכם, החכמה היא לעשות זאת לצד הפעילות השגרתית והשוטפת. כמו כן, כמה מלקוחותינו הם משרדי יחסי ציבור בעצמם שנתקעו ללא רעיונות וזקוקים לסיוע וחשיבה יצירתית.

לקוחות מספרים עליי

במהלך שנות הקריירה שלי ניהלתי יותר מ 100 לקוחות וסייעתי לגורמים רבים להשיג את מטרותיהם, חלקם, עסקים קטנים שבמו ידיי עזרתי לבנות מאפס. יח"צ הוא תחום מדהים, וכבר עכשיו אומר לכם שמה שחשוב זה לא רק כמה כתבות אתם מקבלים, אלא איך נגרום להן לשרת את המטרה שלכם. רוצים לדעת כמה אנחנו טובים? לחצו פה כדי לראות מה לקוחות אומרים עלינו.

למה הוא כן ואני לא?

אם גם אתם מכירים את הרגע הזה שבו אתם רואים כתבה על המתחרה שלכם – ואתם פשוט משתגעים ואומרים לעצמכם: "איך מהטלוויזיה הגיעו אליו? אני הייתי אמור להיות שם! למה הוא??" – נעים מאוד, תמיר האס זה הוא שמי, יחסי ציבור זה המקצוע, ומהמשרד שלי הוא משרד היח"צ הכי יצירתי שנתקלתם בו. אז, מה אתם צריכים? להגדיל את המכירות? תרומות? לגייס משקיע? אנחנו יכולים לעזור. לחצו פה