לוגו תמיר האס יחסי ציבור, מימון המונים ואסטרטגיה צרו קשר 0545312376

מי אנחנו וכמה אנחנו טובים

מי אנחנו?

משרדנו, "תמיר האס יחסי ציבור ואסטרטגיה תקשורתית" הוכתר כזוכה ב – GWA לשנת 2023 – התחרות החשובה בעולם בתחום יחסי הציבור מטעם IPRA, האיגוד בעולמי ליחסי ציבור. כיום אנחנו משמשים כשופטים בתחרות – תמיר האס הוא הנציג הישראלי היחידי בחבר השופטים.  למשרדנו כ 20 שנות ניסיון ונחשב מהמשרדים המסוקרים ביותר בתקשורת הישראלית. תוכלו להביט בעמוד משרדנו בתקשורת ולהתרשם מהתכנים ומהפילוסופיה המקצועית שלנו

שקיפות

במסגרת השירות שאנחנו נותנים אנחנו מאמינים במתן מידע מראש אודות הפעילות. תחום היח"צ נשמע לעיתים מסתורי, ולכן רבים מבלבלים אותו עם תוכן שיווקי, עכתבות קנויות ועוד. לא כך עובד התחום. בפועל, אנחנו גורמים לתקשורת לרצות ולסקר את לקוחותינו, פשוט מאוד. כדי שהלקוח לא יישאר באפלה, לפני כל פעילות יש פגישות, תחקיר, כתיבת תכנית תקשורת, אישור התכנית ועוד. אנחנו לא משאירים את הלקוח באוויר.

המשרד שלי ידוע כמשרד עם 3 מאפיינים עיקריים

אמינות

לא תשמעו מאיתנו את מה שאנחנו יודעים שהייתם רוצים לשמוע. העצות שלנו הן מדויקות, שכן הפתרונות האסטרטגיים שלנו נבנים בצורה מחושבת לפי שלבים. כן, אנחנו יכולים לקדם אתכם בדרכים שלא ידעתם שקיימות. ולא; זה לא מעשה קסמים – יש חשיבה, יש תכנית, ואז מגיעה העבודה.

אחריות

משרדנו נותן פתרונות לאתגרים הניצבים בפני הלקוחות. כלומר – החשיפה מותאמת למטרות הלקוח ולא לשם החשיפה בלבד. לצד פעילות יחסי הציבור  אנו נותנים באופן שוטף ייעוץ עסקי ושיווקי.

יצירתיות

משרדנו מייצר רעיונות מטורפים ופסיכיים ללקוחות. המשרד יודע להוציא לפועל רעיונות מבריקים שיקדמו את העסק או את הארגון שלכם, החכמה היא לעשות זאת לצד הפעילות השגרתית והשוטפת. כמו כן, כמה מלקוחותינו הם משרדי יחסי ציבור בעצמם שנתקעו ללא רעיונות וזקוקים לסיוע וחשיבה יצירתית.

לקוחות מספרים

במהלך שנות הקריירה שלי ניהלנו יותר מ 100 לקוחות וסייענו לגורמים רבים להשיג את מטרותיהם. חלקם,  עזרתי לבנות מאפס. יח"צ הוא תחום מדהים, וכבר עכשיו נאמר לכם שמה שחשוב זה לא רק כמה כתבות אתם מקבלים, אלא איך נגרום להן לשרת את המטרה שלכם. רוצים לדעת כמה אנחנו טובים? לחצו פה כדי לראות מה לקוחות אומרים עלינו.

למה הוא כן ואני לא?

אם גם אתם מכירים את הרגע הזה שבו אתם רואים כתבה על המתחרה שלכם – ואתם פשוט משתגעים ואומרים לעצמכם: "איך מהטלוויזיה הגיעו אליו? אני הייתי אמור להיות שם למה הוא?" – אז נעים מאוד, תמיר האס זה השם, יחסי ציבור זה המקצוע, והמשרד שלנו הוא משרד היח"צ הכי יצירתי בענף.  אתם צריכים להגדיל מכירות? תרומות? לגייס משקיע? אנחנו יכולים לעזור. לחצו פה